5 lat temu

Czwarty Żywioł na horyzoncie

Wieczorem przyjdź na zócalo znalazło się w trójce książek nominowanych do nagrody Czwarty Żywioł w kategorii Podróżnicza książka roku 2013. 
[dropcap]Niezależnie od tego, kto zostanie laureatem, niewątpliwie jest to miła wiadomość.[/dropcap] Oprócz mojej książki o tytuł powalczy także Made in Japan Rafała Tomańskiego (Bezdroża) oraz Niebo w kolorze indygo. Chiny Anny Jaklewicz (również Bezdroża). Wygląda na to, że czas nadrobić zaległości w podróżniczych lekturach.

Kto otrzyma Nagrodę Podróżników „Czwarty Żywioł” dowiemy się w czasie Gali Finałowej Nagród Podróżników Czwarty Żywioł 2014 – w niedzielę 23.03 o godz. 19.00 (Kino Kijów.Centrum, Kraków).

Trzymajcie kciuki! :)

Więcej o festiwalu i nagrodach przeczytacie w tym miejscu.

3zywioly

Autor: Michał Obst Głombiowski

Dziennikarz National Geographic Traveler, podróżnik, autor kilkuset artykułów publikowanych m.in. w NG Traveler, Podróżach, Onecie, Wprost, Gazecie Wyborczej, Polityce.   Pisarz. Laureat Nagrody Magellana za "najlepszą książkę podróżniczą 2013". W tym roku ukazała się jego najnowsza publikacja: "Zaklęcie podróżne - Kreta od kuchni", będąca efektem półrocznego pobytu na Krecie.

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *